Profil

Firma BESYX s.r.o.bola založená v roku 1997 s cieľom ponúkať zákazníkom bezpečnostné systémy určené na ochranu majetku a prispieť tak k zníženiu rizík krádeží majetku.

Ide o zabezpečenie:  mechanickými systémami
elektronickými systémami

Vďaka týmto spomínaným systémom vieme dodať a zabezpečiť komplexnú ochranu celého spektra objektov od bytov ,obchodných priestorov, kancelárií, rodinných domov, reštaurácií až po nemocnice a bankové domy. Naši odborne zdatní pracovníci vedia zrealizovať aj tie najnáročnejšie aplikácie k úplnej spokojnosti zákazníka.

Odborným zameraním firmy Besyx s.r.o. je:

predaj, dodávka, montáž, servis a projekcia elektronických zabezpečovacích systémov (ďalej len EZS), kamerových systémov (CCTV), prístupových a dochádzkových systémov (ACCESS), kartových hotelových systémov, audio-video vrátnikových systémov,

predaj, poradenstvo, montáž a servis bezpečnostných dverí, trezorov, zadlabacích, prídavných a viacbodových zámkov, bezpečnostných kovaní a bezpečnostných cylindrických vložiek.

Montážnym firmám poskytujeme konzultácie pri návrhu projektov, odborné poradenstvo a technickú podporu pri samotnej realizácii nami ponúkaných systémov